Crowne Plaza Otelleri & Resortları sürekli olan iş seyahatleri ihtiyacını karşılamak için, popüler kardeş markamız Holiday Inn’den 1983’te oluşturulmuştur. Yüksek kalite standartlarını sağlamak, müşteri menuniyetini temin etmek ve turistlere hizmet etmek amacıyla Crowne Plaza doğmuştur.

Sadece 29 yıl sonra dünyada dördüncü en büyük tam donanımlı hizmet veren lüks otel markasıyız. 60’ı geçen ülkede yaklaşık 400 otelimiz bulunmaktadır ve yapım aşamasında 100’den fazla etkileyici programı vardır.

2011’de, Crowne Plaza’yı yeniden yerleştirme için çok yıllık, çok aşamalı planlarımızı ilan ettik. Amacımız, diğer başta gelen zincirler tarafından halen karşılanmayan, hedef misafirlerimizin  ihtiyaçlarını karşılayarak, ayırt edilen marka tecrübemizi sunmak ve toplantılarda başarı göstermektir.

 

 

 

 

 

Ayırt edici Özelliklerimiz

Crowne Plaza’da markamızı eşsiz kılan çok sayıda niteliklerimiz vardır.

 

Toplantılar
Gerek satış sözleşmesi, yönetim kurulu toplantılarında gerekse resmi olmayan dostlarla bir araya gelme toplantılarında, misafirlerimizin ve müşterilerimizin rahatlığı ve başarısı çok önemlidir.


Toplantı hizmetlerimizi aşağıdakiler kapsamaktadır:

  • 2 saat içinde yanıt garantidir. İki saat içerisinde teklif isteğine cevap veririz ve bir sonraki iş günü içerisinde  bütün teklifleri temin ederiz.
  • Crowne Toplantılardan Sorumlu Yönetici. İlk telefon görüşmenizden toplantı sonuna dek toplantı planlamacı ile Crowne Toplantılardan Sorumlu profesyonel Yöneticimiz bütün planlanma sürecinde yardımcı olmaktadır.
  • Günlük Toplantılardan bilgi alınız. Her gününün sonunda toplantılarda , toplantı planlayıcıları tarafından masraflar takip edilerek, müşterilerin bütçelerini yönetmesi için, o gün yapılan harcamalar hakkında listelenmiş hesapları  Crowne Toplantılar Yöneticimiz temin edecektir.

Uyku Avantajı
 

İyi bir gece uykusu, dünyayı dışarıda bırakabildiğiniz ve ilginizi kesebildiğiniz  zaman gerçekten başlar. Crowne Plaza Uyku Avantajı adlı sahip olduğumuz özel  uyku programı, Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Japonya’yı boydan boya geçmemizin nedenidir.

Misafirler bizi keşfedebilirler:

  • Belirtilen sessiz bölge
  • Lüks ve yumuşak yatak takımı
  • Aroma terapi
  • Garantili uyandırma servisi ya da oda ücretsizdir

 

 

Crowne Plaza misafirlerinin yaşamlarında bir planı vardır. İlerleyen kariyerlerinin gerekli bir parçası olarak çok çalışan ve deniz yolculuğu yapan kişilerdir. Merdivenleri, başarıya odaklanmış ve iddialı bir şekilde çıkarlar, ama yaratıcı bir güne hazırlanmak için sakin dakikalara da ihtiyaç duyarlar. En iyisini yaptıklarını, hedeflerine ulaştıklarını ve hak ettikleri taktiri hissetmek isterler.

İş hedeflerini başarmak için ihtiyaç duydukları bütün araçları temin etmek, yolculuklarına başarılı bir şekilde devam etmeleri için onlara enerji vermek ve yeniden canlandırmak  seçtikleri otelin temin etmesi gereken esaslardır.

Onlar hakkında markamız. İşleri ve Hedefleri

 

Başarı adına yolculuk yapan kişiler için, Crowne Plaza, kişisel başarı hedeflerinin bir diğerinden diğerine ulaşmaları için ve  başarı adına yolculuklarını hızlandırmak için onlara yardım eden bir markadır. Mükemmel hizmetlerimizle en iyi imkanları birleştirerek ve hep bir adım ileri geçerek bunu yapıyoruz, böylece misafirlerimiz yolculukları boyunca kendilerini üretken, başarılı ve yeniden enerji dolu hissediyorlar. Hedef misafirlerimiz için; yolculuk bir amaç değildir, amaç başarıdır ve bizim başarımız onların başarısıdır.