Crowne Plaza Antalya TripAdvisor'dan Bu Yıl da Mükemmeliyet Sertifikası Kazandı.

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


IHG personel haftası kapsamında Crowne Plaza Antalya aile olarak düzenlemiş olduğumuz  ''Barbekü Yemeği'' ile tüm personel ile güzel vakit geçirildi.

Otel bahçesinde düzenlenen aktivitede, kömür ateşinde pişirilmiş çeşit çeşit ızgara etler, zengin salata çeşitleri ile oluşan yemekte  personelimiz ile güzel anlar yaşandı.

 

 


19.06.2013

 

Rusya’nın Ünlü Rus Müzik gruplarından “İvanushki İnternational” 18.06.2013 tarihinde konaklamak için Antalya’nın İlk ve Tek Uluslar arası zincir oteli Crowne Plaza’yı tercih etti.

 Misafirlerimiz otelimizin 10. Katta bulunan özel  A’la carte Restoranttında  Misafir İlişkileri Yetkilimiz Annette Ilgaz, Önbüro Müdürümüz Emre Akın ve Önbüro Departmanından İrina Krypichkina tarafından ağırlanmıştır.

 Antalya’da gerçekleşecek bir konser organizasyonu için gelen grup:

 ‘’Antalya’da olmaktan çok mutlu olduklarını ve Crowne Plaza Antalya’ da bu denli sıcak ve güzel bir karşılama yaşadıklarını için çok mutlu olduklarını belirtti.’’

 

 


 

Değerli Fatih & Marka Şampiyonları

İlk olarak, Antalya’da meslektaşlarımız için Crowne Plaza Bir Adım İleri programını başlattığınız sorumluluk için size çok teşekkür ederim!

Kendi kendine ‘‘Bir Adım İleri’’ programını yapan, her birine destek olan, değiştiren ve dinleyen takımınızla çalışmak ilham veriyor! Gelecek aylarda program açılırken bunun size daha güçlü bir misafir ekibi sunmasında destek vereceğinden  takım hakkında söylediğiniz

 tutarlılığı başarmanıza yardım edeceğinden hiç şüphem yok.

 

Uygulama model görüşmelerine zaman ayırdığınız ve gelecek adımları kabul ettiğiniz için ben de size teşekkür ederim. Yukarıdaki kilit noktalarına önem vermekteyim:

-      Bir Adım İleri Çalışan planlamasına başlamak için  yaza kadar  bütün oturumları tamamlamayı amaçlıyoruz.

-      Yaklaşık 160 personelin (gündelikçi ve taşeron hizmetleri dahil) paspaslamayla programı tamamlamak için 10 seans planı hedefliyoruz

-      En iyiler,  karma takımlardan olan çalışanlar için işletme sezonlarında çift olarak çalışacaklar.

-      Faaliyete geçmeden önce bir sonraki süreçte:

 

1.     Bir Adım İleri programında merak uyandırmak için bir ‘’bulmaca’’ kampanyası geliştiriniz ve uygulayınız. 

2.     Lojistikler, tarihler, odalar, kişi vs. planlayınız .

3.     Kapalı ve açığa çıkacak pozisyonlara takım üyelerini temin etmek için bölüm liderlerini  kullanınız – Liderlik günü boyunca yaptığım gözlemeler bu alanda daha güçlü çaba sarf etmemiz gerektiğini gösterdiğinden beri bu konu ana endişelerimden birisidir.

4.      ‘’Kusursuz’’ bir  şekilde faaliyete geçmek için el kitapları, eğitim kayıtları, tanımlama kartları gibi bütün malzeme ve gereçleri temin ediniz.

5.      Program sonunda Hizmet Davranışları Plan kutlama etkinliklerinin iletişimini sağlayacak, ‘’hikayeler’’ ve ‘’örnekler’’ i toplamak için geniş çapta gözlemler uygulayınız.

Gelecek haftayı takiben her departmanın Liderleriyle organizasyonda ki geri bildirimleri almak için ve kendi bireysel ‘’ Başarı için Planlama’’ hareket planlarını gözden geçirmek için, ve herkesin gündeminde canlı kalmasını sağlayacak bir yol daha  önereceğim. 

 

 

 

Görüşüldüğü gibi, Fetih Caner tarafından desteklenen bütün meslektaşların sorumluluğunu ve programın faaliyete geçmesini vurgulamak için yeni kişilerden ve diğer 5 Şampiyondan Işıl, Anette, Onur, Emre & Fatih’den de uygulamada başı çeken kişiye Halkla İlişkiler müdürü olmasına izin verilecek. Süper Marka Şampiyonlarımıza özel bir teşekkür gidiyor! Hayranlık uyandıran bir iş yaptılar..